O firmie

O Nas

NASZE ZAŁOŻENIE
Naszym celem jest organizowanie szkoleń otwartych, szkoleń zamkniętych, a także kursów doszkalających umożliwiających zaprezentowanie się na rynku pracy. To co nas wyróżnia to kompleksowe i szczegółowe programy szkoleniowe, które tworzymy z myślą o naszych Klientach.

POMAGAMY PRZY WYBORZE SZKOLEŃ:
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz gotowi do pomocy naszym klientom przy wyborze odpowiedniego szkolenia.

STAWIAMY NA KAMEREALNE GRUPY:
Szkolenia odbywają się w grupach od 10 do 15 osób, przez co osoby biorące udział w warsztatach czują komfort podczas prowadzonych zajęć. Nasi trenerzy starają się wtedy odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez  słuchaczy.

KONTROLUJEMY JAKOŚĆ PROWADZONYCH SZKOLEŃ:
Po każdym szkoleniu uczestnicy proszeni są o wypełnienie ankiety, dzięki czemu otrzymujemy informację zwrotną na temat szkolenia, trenera i miejsca. Dzięki Państwa opiniom mamy możliwość wprowadzić zmiany merytoryczne lub organizacyjne.

Ogólne założenia

Studium eksperta technicznej likwidacji szkód majątkowych i uprawowych daje wiedzę oraz praktyczne przygotowanie do sporządzania raportów oraz kosztorysów dla firm ubezpieczeniowych.

Odbiorcami mogą być zarówno firmy (np. brokerzy ubezpieczeniowi, firmy eksperckie, ODR-y) jak i osoby indywidualne chcące zdobyć możliwości stałego lub dodatkowego przychodu.

Dodatkowa oferta kursów doszkalających pozwala uzupełnić wiedzę i poszerzyć możliwości sporządzanych ekspertyz.

Kompleksowe zamówienia z firm dostosowywane są na potrzeby grupy docelowej zarówno pod względem merytorycznym oraz cenowym.

Istnieje możliwość wyposażenia osób, które ukończyły studium i uzyskały certyfikat w dostęp do profesjonalnego programu kosztorysowego na specjalnych warunkach.

To co wyróżnia nas na rynku to, współpraca z firmami eksperckimi, które oferują możliwość rozwoju w swoich strukturach absolwentom szkoleń i kursów.

Nasze szkolenia oparte są również o nowoczesne narzędzia do kosztorysowania oraz szacowania szkód w uprawach.

Trenerzy

Tomasz Kieroński

Ekspert, trener, menedżer z praktycznym doświadczeniem zawodowym w Towarzystwach Ubezpieczeń. Specjalizuje się w technicznej likwidacji szkód majątkowych i uprawowych, likwidacji merytorycznej klienta indywidualnego i korporacyjnego, ekspertyzach pożarowych oraz zarządzaniu wiedzą. Pracował dla kadry zarządzającej największych polskich ubezpieczycieli. Realizował także zlecenia dla firm rzeczoznawczych.

Doświadczenie trenerskie i szkoleniowe zdobył prowadząc ponad kilkaset szkoleń i coachingów zawodowych.

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń zawodowych i kompetencyjnych.