Dodatkowe informacje

Jak zgłosić się na szkolenie
Najprostszą formą zgłoszenia jest skorzystanie z formularza na naszej stronie izg.com.pl.
Po wypełnieniu formularza należy użyć przycisku „Wyślij”. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką. Jeżeli zgłaszasz więcej niż jednego uczestnika poinformuj nas o tym w formularzu, bądź mailowo na adres szkolenia@izg.com.pl.

Jeżeli zgłosisz więcej osób otrzymasz  atrakcyjne rabaty:
5% – przy zgłoszeniu 2 osób na jedno szkolenie
10% – przy zgłoszeniu 3-4 osób na jedno szkolenie
20% – przy zgłoszeniu 5 i więcej osób na jedno szkolenie
Po złożeniu zamówienia otrzymasz email z potwierdzeniem.

Potwierdzenie terminu szkolenia 
Najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem informujemy uczestników czy szkolenie się odbędzie. Jeżeli zostaje odwołane postaramy się ustalić nowy termin spotkania.

Płatność
Na szkoleniu zostanie przekazany oryginał faktury VAT. Nie przyjmujemy płatności gotówką w dniu szkolenia.

Rezygnacja z udziały szkolenia
Rezygnacja z udziału w szkoleniu przyjmowana jest tylko w formie pisemnej. W przypadku rezygnacji na 7 dni roboczych przed terminem szkolenia, uczestnik nie poniesie żadnych kosztów. Osoby, które nie odwołają pisemnie swojego zgłoszenia w odpowiednim czasie i nie wezmą udziału w szkoleniu, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej im faktury.

Miejsce szkolenia
Na 7 dni przed szkoleniem zostanie wysłana wiadomość e-mail. Zawiera on informację o dacie i miejscu spotkania oraz harmonogram. Prosimy o potwierdzenie otrzymania tej informacji.

Certyfikat
Po zakończeniu szkolenia lub konferencji każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat podpisany przez wykładowcę.

Ankiety
Bardzo ważna jest dla nas opinia Klientów na temat programu szkolenia, wiedzy wykładowcy, lokalizacji i wyposażenia sali konferencyjnej oraz  jakości serwowanego poczęstunku. W przerwie na lunch zostanie rozdana ankieta, w której prosimy o umieszczenie swojej oceny szkolenia oraz uwag.